نظرات برخی کاربران درباره قسمت 8 سریال خاتون:

3

در این قسمت نظرات کاربران را درباره سریال خاتون قسمت 8 برسی می کنیم که امیدوارم این بخش برای شما مفید واقع شود:

حسین درباره قیمت 8 سریال خاتون گفته:

من عاشق این سریالم به نظرم خانم پاکروان در اولین سریالش عالی عمل کرده و بازیگراش هم که بکی از دیگری بهترن. یکی از بهترین سریال های خانه سینما است ☺واقعا این قسمت هم مثل قسمت های قبل عالی بود واقعا بازی آقای اشکان خطیبی و آقای بابک حمیدیان حرف نداره

نیما مجیدی درباره قیمت 8 سریال خاتون گفته:

خاتون تا اینجای کار نمره بیست گرفته در قسمت دوم برای هزار سال غم میهن که در سینه ی ما هست؛ گریه کردم. گریه کردم نه برای یورش بیگانگان بلکه برای خیانت منفعت طلبان؛ در حمله اسکندر و اعراب و مغول و افغان و روس و انگلیس و …

نسیم حسینی درباره سریال خاتون قسمت هشتم گفته:

فیلم قشنگیه. منو یاد سریال شهرزاد میندازه البته موضوع این فیلم با شهرزاد کلا متفاوته ولی منو یاد سریال شهرزاد میندازه و یه حس و حال خوبی داره این سریال خاتون به هرحال عالیه پیشنهاد میکنم ببینید

مریم امینی درباره قسمت 8 سریال خاتون گفته:

خاتون خیلی خیلی قشنگه یک سر و گردن از باقی فیلم ها بالاتره موضوع هم که نگم خیلی جدیده و کیفیت فیلم برداری و باری و گریم و همه چی خیلی خوبه

ناهید اسد الهی درباره قیمت 8 سریال خاتون گفته:

و یا در مورد خاتون با اینکه از طرفی سعی شده است شخصیتی مهربان و مردم دوست جلوه کند اما خطاها و بیاحتیاطی هایی که منجر به از دست رفتن پسرش و یا حتی به خطر انداختن امنیت خود و خانواده اش با ارتباط گرفتن با دوستش پروین شده است را بیننده کاملا درک میکندین

97 دانلود

دانلود سریال خاتون قسمت هشتم با ترافیک نیم بها

سریال ,خاتون ,قسمت ,گفته ,فیلم ,خیلی ,سریال خاتون ,8 سریال ,خاتون گفته ,درباره قیمت ,خاتون قسمت ,سریال شهرزاد میندازه ,درباره سریال خاتون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

bakerstreet گوگل کام مجموعه مهندسی مخازن پلی اتیلن مازندران معرفی بناهای تاریخی ایران بازاریابی مطالب اینترنتی اخبار سینما مطالب اینترنتی بررسی فیلم های اکران شده جدید jamshidi-r